Jonas Brothers
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Jonas Brothers Forum :)
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ce parere aveti despre Jonas Brothers?

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Liludee
Admin
Liludee


Numarul mesajelor : 166
Varsta : 30
Localizare : Avignon,France
Data de inscriere : 29/12/2008

Ce parere aveti despre Jonas Brothers? Empty
MesajSubiect: Ce parere aveti despre Jonas Brothers?   Ce parere aveti despre Jonas Brothers? Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 7:07 pm

ce parare aveti despre ei?
Sus In jos
https://jonasbrothers-2.forumgratuit.ro
maryya_rebela
Incepator
Incepator



Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 03/03/2009

Ce parere aveti despre Jonas Brothers? Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere aveti despre Jonas Brothers?   Ce parere aveti despre Jonas Brothers? Icon_minitimeMar Mar 03, 2009 11:29 pm

Hey ,
Ii iubesc pe baietii de la JB!nu numai ca sunt o super trupa si ca melodiile lor ma inspira,dar sunt si cele mai minunate persoane pe care le-am cunoscut vreodata(la tv)..sunt atat de dedicati muzicii si fanilor..atat de devotati ptr ceea ce fac,pun suflet in tot si sunt un model ptr adolescenti..nu li s-a urcat faima la cap si stiu cum sa se poarte cu fanii...Ziua in care ii voi vedea in realitate trebuie sa fie cea mai frumoasa zi din viata mea.si haideti sa facem ceva ptr ai aduce...trebuie sa le promovam muzika la noi in tara caci sincer aici nu sunt ff cunoscuti,trebuie sa le cumparam cd-urile.revistele cu ei,sa ii votam pe orice site romanesc,sa le trimitem comentarii pe situl lor oficial my space http://www.myspace.com/jonasbrothers (faceti-va cont daca nu aveti),desi nu au timp,isi fac timp ptr a citi comentariile de la fani si le-au raspuns unora..Daca sunteti fani adevarati(in adev sens al cuvantului-adica sa ii apreciati ptr. muzika lor grozava,ptr personalitatea si sufletul lor-nu numai ptr fizicul lor) dati-mi add la id maryya_rebela sau jonas_brothersromania JB rock my world
Sus In jos
 
Ce parere aveti despre Jonas Brothers?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Jonas Brothers
» Jonas Brothers
» Versuri Jonas Brothers
» Jonas Brothers - Burnin' Up
» Joe Jonas Poze

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Jonas Brothers :: Jonas Brothers :: Jonas Brothers-
Mergi direct la: